Home » Novinky

Podzimní prodej koní

V říjnu na našem ranči proběhl velký podzimní prodej koní.

Nové majitele mají plemenní hřebci Oh Cay MC, Metamoorphosis, Topsail Pop a Dominican Diamond.

Oh Cay MCOh Cay MC

MetamoorphosisMetamoorphosis

Topsail PopTopsail Pop

Dominican DiamondDominican Diamond

Také hodně našich odchovaných mladých koní našlo své nové majitele. Všem, kteří využili podzimní nabídku, přejeme mnoho radosti a sportovních úspěchů s jejich novými koňskými parťáky.

Poslední tři mladí koně jsou nabízeni k prodeji, najdete je v odkazu Koně na prodej.

Hřebeček Smartest Magician x Smart Marlene O LenaHřebeček Smartest Magician x Smart Marlene O Lena

Silver Smooth JewelSilver Smooth Jewel

Silver Red SurpriseSilver Red Surprise

Kupní smlouva a faktura jsou samozřejmostí, předkupní veterinární prohlídka není překážkou.Všichni koně z našeho ranče odchází řádně očkováni a odčerveni. Jsou zvyklí na pastevní ustájení 24/7 a základní manipulaci při podkovářských a veterinárních úkonech.
Kontakty pro bližší informace:
info@silverstone-ranch.eu
+420 734 300 099 Radek Holub – CZ
+420 777 259 126 Michaela Sýkorová - EN


ERCHA/NRCHA FUTURITY & AUTUMN SHOW 2020

Na konci září se stal, vzhledem k letošnímu dění, zázrak a plánované závody v italském Travagliato ERCHA/NRCHA FUTURITY & AUTUMN SHOW 2020 se skutečně konaly!

Náš ranč reprezentoval ve Futurity náš odchovanec Silver Badger Poo "Makaron" ( Smartest Magician x CD Peppy ) spolu se svým trenérem Radkem Holubem. V Autumn Show jsme měli žhavé želízko v ohni - Oh Cay MC "Mario" a Markuse Schopfera.

Radek s Makaronem se na Futurity pilně připravovali každý den v domácích podmínkách a občasným vyjetím na regionální tréninky a závody v Čechách, Slovensku a Polsku.

Silver Badger Poo, rider: Radek HolubSilver Badger Poo, rider: Radek Holub

Třídenní náročný program zvládli ( Rein Work 138, Herd Work 142,5, Fence Work 139 ) a z děleného 3.místa se kvalifikovali do finále Futurity Limited Open!

Silver Badger Poo, rider: Radek HolubSilver Badger Poo, rider: Radek Holub

Ve Finále ERCHA/NRCHA FUTURITY LIMITED OPEN 2020 obsadili Radek Holub a Silver Badger Poo "Makaron" krásné 4.místo.

Silver Badger Poo, rider: Radek HolubSilver Badger Poo, rider: Radek Holub

Radku, DĚKUJEME a GRATULUJEME!

Ve veliké konkurenci ve Futurity Open obsadili Radek a Makaron krásné 13.místo z 21 účastníků.

Radek Holub:
Zúčastnil jsem se se svým svěřencem Makaronem (Silver Badger Poo) ERCHA/NRCHA FUTURITY LIMITED OPEN 2020, kde jsme obsadili 4.místo. Bylo to náročné a konkurence vysoká, a proto jsem s konečným výsledkem spokojen. Děkuji Vám všem, především Míše Sýkorové za neuvěřitelnou podporu a možnost se zúčastnit!
Dále bych chtěl poděkovat nové posile SilverStone teamu Petře za profesionální přístup a péči o našeho šampiona a Tomáš za pomoc a podporu na aréně.

Silver Badger Poo, rider: Radek HolubSilver Badger Poo, rider: Radek Holub

Markus Schopfer a Oh Cay MC (Metallic Cat x Oh Cay Meriah) dosáhli první den nejvyššího skóre v Rein Work 147.

Oh Cay MC "Mario", rider: Markus SchopferOh Cay MC "Mario", rider: Markus Schopfer

Druhý den, v Herd Work, získali score 144 a udrželi dělenou první příčku. Třetí den, při Fence Work, předvedli svůj talent a svou jízdou diváky doslova zvedli ze sedadel. Svou precizní jízdu Markus zakončil gentlemanským smeknutím klobouku a ziskem score 150! Celkem Markus a Mario ziscali score 441 a jediný letošní start proměnili v zisk titulu ERCHA/ NRCHA Autumn Show Open Champion!

Oh Cay MC "Mario", rider: Markus SchopferOh Cay MC "Mario", rider: Markus Schopfer

Markus, BIG THANKS and CONGRATULATIONS!

Oh Cay MC "Mario", rider: Markus SchopferOh Cay MC "Mario", rider: Markus Schopfer


Souhrn letních událostí

Protože žhavé noviky z ranče vkládáme na naši Facebook stránku, trochu pak pozapomínáme přinášet novinky i na náš web. Víme že spousty našich příznivců Facebook nemá nebo nesleduje. Omlouváme se vám a přinášíme souhrn letních novinek, co se udály na našem ranči.

Silverstone Ranch léto 2020Silverstone Ranch léto 2020

Jako chovný ranč máme velkou radost z letošních hříbátek. A velkou radost máme také z rozrůstajícího stáda našich čistokrevných a podílových Texas Longhorns. Letos 8 telátek a ani jedno stejného zbarvení :-).

Texas LongorhsTexas Longorhs

Texas LongorhsTexas Longorhs

Jsme pyšní na naše starší odchovaná hříbata a potomky našich hřebců, kteří dělají radost svým majitelům - rádi se "pochlubíme" jejich sportovními úspěchy:

Velkou radost máme z Arango Boogie, Silver Black Boogie, Silver Magic Tucker, Silver Stylish Oak, kteří si se svými majiteli a trenéry výborně vedou v disciplíně cutting a ranch cutting.

Arango Boogie a Karel SpáčilArango Boogie a Karel Spáčil

Námi odchovaní koně bodují i v reiningu - Bára a Broadtari Watani a Lenka a Silver Magic Flo pod vedením trenérky Jitky Mertové zaznamenávají první úspěchy v reiningových závodech České jezdecké federace.

Silver Magic FloSilver Magic Flo

Výborné výsledky má česká a polská lasařská parta našeho trenéra Radka Holuba, slaví mnohá vítězství v lasařských třídách v českém PRORODEO, na Slovensku, v Německu i jinde a my jsme velice hrdi, že v polské partě se Silver Black Coolcat "Skarpetka" stal výborným lasařkým koněm, a v Čechách dělá radost Iljovi Silver Dual Dominic.

Silver Black CoolcatSilver Black Coolcat

Radek trénuje Ivanu Mitáčkovou, která se odvážně pustila do nelehké disciplíny Working Cow Horse, se svým Silver Stylish Oak již zaznamenala vítězství v polské Karpacz, a sbírá krásné umístění na slovensku v Ranch Sortingu a dalších dobytkářských disciplínách.

Ivana Mitáčková, Radek Holub, Eva Doležalová, Mezinárodní Mistrovství Polska, Western City KarpaczIvana Mitáčková, Radek Holub, Eva Doležalová, Mezinárodní Mistrovství Polska, Western City Karpacz

Dalším spokojeným majitelem je jistě Vašek Pubrdle, s "Bárou" námi odchovanou klisnou Holywood Chex slaví úspěchy v dobytkářských disciplínách nejen doma, ale i v Německu a Francii.

Holywood Chex a Vašek pubrdleHolywood Chex a Vašek pubrdle

Gratulujeme k úspěchům Áje Buriankové a AQH hřebci Safaris Cool Cat. Na Appaloosa Mistrovství ČR "Safírek" prokázal, na cuttingového koně, neuvěřitelnou všestrannost. Zúčastnil se a zvítězil v disciplínách Ranch Riding, Ranch Rail Pleasure, Cattle Penning. Vyzkoušeli si i Ranch Trail. Ája se Safírkem jezdí i soutěže Working Equitation, které mají kořeny ve španělské jezdecké škole s prvky práce španělských vaquero.

Safaris Cool Cat a Ája BuriankováSafaris Cool Cat a Ája Burianková

I my máme v tréninku několik mladých budoucích sportovců.

U Karla Spáčila jsou v přípravě dvě roční klisny Silver Bodees Cat a Silver Red Surprise, příští rok začnou s tréninkem pro disciplínu cutting. Karel obě klisničky velmi chválí a již se těší na práci s nimi.

Silver Bodees CatSilver Bodees Cat

Jokin Victoria, 2 letá AQH klisnička po Jokin Whiz, kterou jsme jako ročku přivezli od Markuse Schopfera, je v současné době v péči u trenérky Jitky Mertové.
Jitka s "Viktorkou" pomalu pracuje a chystá ji na reiningovou kariéru. Viktorku si pochvaluje - je hodná, vyrovnaná a pohybově velice talentovaná.

Jokin VictoriaJokin Victoria

Radek připravuje ještě jednoho našeho odchovance pro disciplínu Working Cow Horse - 4letý "Makarón" Silver Badger Poo už má za sebou úspěšné starty v Polsku a na Slovensku a v současné době odjíždí na italské Futurity 4 letých.

Silver Badger Poo a Radek HolubSilver Badger Poo a Radek Holub

AQH hřebec Metamoorphosis "Metík" si splnil své letošní připouštěcí povinnosti a trochu se na ranči nudil. Proto jsme přivítali nabídku Jitky, že si Meta pronajme a Met bude koněm "profesorem" pro Jitčiny klienty, kteří se u ní učí disciplínu reining. Z tréniku si "odskočil" zazávodit a s Jitkou se stal Champion oblastního mistrovství České Jezdecké Federace ve třídě Reining Senior.

ČJF senior reining: Metamoorphosis, rider: Jitka RadošováČJF senior reining: Metamoorphosis, rider: Jitka Radošová

Z tréninku Radka Holuba odjíždí z ranče mnoho spokojených nově obsednutých koní a koní, kteří potřebovali pomoci jezdecky i s důvěrou k lidem. Zároveň odjíždí hodně spokojených jezdců, kteří se zdokonalili v lasování, v základech westernového ježdění nebo už v konkrétních prvcích Working Cow Horse.

Radek HolubRadek Holub

V letošním roce našlo své nové majitele i několik našich koní: Silver Bubblerey TR, Silver Tucker Spook, Silver Peptospook, Silver Cool Potter, Silver Smartest Cat. Děkujeme za důvěru v náš chov a přejeme hodně radosti a sportovních úspěchů.

Silver Cool PotterSilver Cool Potter

Aktuálně ještě máme několik koní v nabídce koní na prodej. Není problém se domluvit i na obsednutí a přípravu vámi čerstvě zakoupeného mladého koně.

Při návštěvě u nás se vám na první pohled zdá, že máme stavby na ranči hotové. A tak se divíte, že se nelze u nás ubytovat a na dotazy odpovídáme, že ranč je stále ve výstavbě. Ale na druhý detailní pohled je vidět, že zatím opravdu nemáme hotovo.

Ranch - R4Ranch - R4

Největší budova R3, která bude sloužit k ubytování našich návštěvníků, je hotová jen zvenčí a jen z jedné strany. Vnitřní prostory R3 zatím nejsou připravené k ubytování hostů. Na druhé venkovní straně R3 a přízemních prostorách pilně pracují naši šikovní zedníci a kameníci.

Ranch - R3 vnitřekRanch - R3 vnitřek

Budova R4 je z jedné venkovní strany téměř dokončena, včetně krásné parkové úpravy. Z druhé strany R4 se staví kavárna pro návštěvníky a vnitřní prostory se upravují pro budoucí recepci ranče. Naproti R4 chystáme pro návštěvníky ranče velké kryté venkovní sezení.

Silverstone Ranch léto 2020Silverstone Ranch léto 2020

Ve výstavbě jsou zimoviště, nové boxy pro sportovní koně, koně ve výcviku, naše plemenné hřebce, krytá kruhovka s "kolotočem" pro koně ...

Je toho ještě spousty k dokončení. Těší nás váš zájem, držte nám palce ať se nám vše zadaří dokončit a my vás již budeme moci přivítat i na pobyt na našem ranči.


European Silver Cup 9. - 11. 10. 2020

Vážení jezdci a příznivci westernového sportu,
vzhledem kopatřením, která byla minulý týden na Slovensku zavedena a vzhledem ktomu, že prognózy nejsou příznivé, rozhodli jsme se, že

European Silver Cup PŘESUNEME na termín, který nám umožní připravit tak kvalitní show na evropské úrovni, jakou jsme slibovali.

Nechceme pro vás připravit “jen” závod. Chceme, aby to pro nás pro všechny byl nezapomenutelný zážitek. A show, která nás všechny alespoň na pár dní spojí. To nám bohužel současná doba nedovoluje.

Rádi bychom show uskutečnili co nejdříve, předpokládáme termín březen 2021. Budeme vás průběžně informovat a věříme, že se na jaře všichni uvidíme.
Realizační team ESC

Vážení jezdci a příznivci dobytkářských disciplín,
komplikovaný rok 2020 přinesl každému z nás do života mnoho změn a ani náš pořadatelský team nebyl výjimkou. Po zrušených jarních závodech jsme si nebyli jistí co nám přinese podzimní sezona. A proto jsme z plánovaných letošních termínů rozhodli využít pouze jeden, do kterého se hodláme opřít s o to větší pořadatelskou silou. Jedná se o termín 9. - 11. 10. 2020, kde pro Vás připravujeme opravdu velkou jezdeckou show na Silver Lake Ranch, Galanta.

European Silver Cup

Pořadatel je Siverstone Ranch Team ve spolupráci s Silver Lake Ranch, 4NCHA a ERCHA.

Termín:

9. - 11. 10. 2020

Místo:
Silver Lake Ranch, Galanta, Slovensko

Disciplíny:
Cutting
Working Cow Horse
Ranch Sorting
Team Penning
3M2G
Barrel Race

Již dnes nám přislíbili účast jezdci zahraničních zvučných jmen na koních neméně slavných.

Podrobnosti pro Vás již připravujeme a doufáme, že si tuto jedinečnou příležitost nenecháte ujít.

Silverstone Ranch Team


Hříbata 2020

Všechna hříbátka, které jsme letos očekávali, se v pořádku narodila a dělají nám jen samou radost.

Po prvních 4 hřebečcích jsme se již obávali, že se bude opakovat loňský rok, který nám nadělil jen samé klisničky :-), a my letos budeme mít jen "kluky". Naštěstí se tak nestalo :-).

Představujeme vám naše letošní hříbátka:

Hřebeček Spooks Smokin Cat x Silver Dual CatHřebeček Spooks Smokin Cat x Silver Dual Cat

Hřebeček Smartest Magician x Silver Spooky PushHřebeček Smartest Magician x Silver Spooky Push

Klisnička Oh Cay MC x Silver Pepto BoogieKlisnička Oh Cay MC x Silver Pepto Boogie

Hřebeček Wins Shine x Sonita DoveHřebeček Wins Shine x Sonita Dove

Hřebeček Dominican Diamond x Haidas Angel BadgerHřebeček Dominican Diamond x Haidas Angel Badger

Klisnička Smartest Magician x Smoothies Smart CatKlisnička Smartest Magician x Smoothies Smart Cat

Hřebeček Oh Cay MC x Blue Duck DaisyHřebeček Oh Cay MC x Blue Duck Daisy

Hřebeček Smooth Cool Cat x Scoot Like JewelHřebeček Smooth Cool Cat x Scoot Like Jewel

Klisnička Spooks Smokin Cat x Be A Smart RideKlisnička Spooks Smokin Cat x Be A Smart Ride

Hřebeček Smooth Cool Cat x CD PeppyHřebeček Smooth Cool Cat x CD Peppy

Klisnička Metamoorphosis x Peptos Black OakKlisnička Metamoorphosis x Peptos Black Oak

Klisnička Lena Magic Bluegrass x Royal Dual BoonKlisnička Lena Magic Bluegrass x Royal Dual Boon


Připouštěcí sezóna 2020

Přinášíme informace pro chovatele o možnostech využití připouštění našimi plemennými hřebci.

Chovatelům jsou k dispozici velice kvalitní mražené inseminační dávky od hřebců Oh Cay MC, Spooks Smokin Cat, Smooth Cool Cat, Metamoorphosis.

Pro informace ohledně mražených inseminačních dávek kontaktujte prosím majitelku, paní Michaelu Sýkorovou: Tel: +420 777 259 126, info@silverstone-ranch.eu

Oh Cay MC "Mario", rider: Markus SchopferOh Cay MC "Mario", rider: Markus Schopfer

Spooks Smokin CatSpooks Smokin Cat

Smooth Cool CatSmooth Cool Cat

MetamoorphosisMetamoorphosis

V rámci naší chovatelské spolupráce s Markem Medveckým bude náš plemenný hřebec Spooks Smokin Cat od druhé poloviny dubna 2020 zapůjčen na Slovensko. Hřebec bude tento rok k dispozici i ostatním chovatelům pro připouštění formou přirozené plemenitby. Bohužel, vzhledem k současným omezením a uzavřeným hranicím zřejmě nebude možné využít této nabídky pro chovatele mimo Slovensko.

Veškeré informace chovatelům poskytne Marek Medvecký, tel.: +421 907 803 695, email: medveckymarek77@gmail.com , u kterého bude Spook po celou dobu v péči, ve stáji Zochova 1019/20, Dolní Kubín

Spooks Smokin CatSpooks Smokin Cat

Bohužel, vzhledem k současným omezením je zatím velmi složité převážet hřebce na stanice na odběry čerstvého a následně zajišťovat distribuci chlazenéno spermatu.

Proto v současné době nejsou v nabídce chovatelům zařazeni hřebci Smartest Magician, Dominican Diamond a Topsail Pop, u kterých nemáme mražené inseminační dávky.

Pokud byste i přesto měli zájem o připouštění těmito hřebci, kontaktujte prosím majitelku, paní Michaelu Sýkorovou: Tel: +420 777 259 126, info@silverstone-ranch.eu.

Smartest Magician - Harry PotterSmartest Magician - Harry Potter

Dominican DiamondDominican Diamond

Topsail PopTopsail Pop

Přejeme pro tento rok vám všem hodně zdraví a chovatelských úspěchů.

Silverstone Ranch team


3.ročník Bohemian Stallion Promotion katalog

Vzhledem k situaci vás nemůžeme pozvat na 3.ročník Bohemian Stallion Promotion, abyste si mohli prohlédnout přihlášené plemeníky a jejich hříbata na živo.

Ale můžeme vás pozvat alespoň na virtuální návštěvu - prohlédněte si katalog výstavy.


První novinky 2020

Hezký nový rok přejeme! Přinášíme vám první novinky z ranče roku 2020.

Největší novinkou je koupě nového plemenného hřebce Topsail Pop.

Topsail PopTopsail Pop

Máme velkou radost, že dopadly nad očekávání zdravotní výsledky našeho nového plemeníka, kterého jsme se rozhodli zakoupit ze stáje od známého reiningového trenéra Lukáše Brůčka. Charakter tohoto hřebce nás naprosto uchvátil, byla to láska na první pohled.

Topsail PopTopsail Pop

„Popi“ je 9 letý AQH hřebec zbarvení Bay, narozený v Itálii. Na své potomky často přenáší zbarvení Dun a Bucskin, předává jim svou atletickou postavu a ušlechtilý tvar hlavy.

Topsail PopTopsail Pop

Popi má velmi kvalitní původ. Sire Remin Whiz je výborný reiningový hřebec s NRHA LTE $157,042. Dam MM Lollipop je matkou úspěšných potomků, například 2019 IRHA/ IRHBA/ NRHA Non Pro Futurity Champion Shine Pop . Grand sire jsou reiningové legendy Topsail Whiz a Lil Ruf Peppy. V třetí generaci naleznete NCHA Hall of Fame hřebce Peppy San Badger, a cuttingového hřebce Doc´s Remedy, a NRHA Hall of Fame hřebce Topsail Cody a Hollywood Dun It.

On sám se pyšní skvělými závodními výsledky - evropskými Futurity a Derby tituly, je mnohonásobným Reining Champion ČR. Jeho aktuální NRHA LTE je $49,640.87.
Popi obohatí naše chovné stádo a napomůže v budoucnu chovu working cow horsových a jistě také reiningových koní.

Topsail PopTopsail Pop

Ještě jednou děkujeme Terce Hábové a Jitce Mertové při výběru Popiho, Lukášovi Brůčkovi a jeho ženě za milé přijetí a veškerou součinnost s rozbory a vyšetřeními a Iljovi Ptákovi za pomoc s posouzením zdravotních výsledků

Topsali Pop bude k dispozici jako plemeník po 21. 3. 2020. Podrobnosti o podmínkách a detailech připouštění zveřejníme v únoru.

Již dnes se můžete zapojit do aukce hřebců, kterou pořádá ERCHA. Zde můžete, za velmi výhodnou cenu, získat, kromě jiných nabídnutých hřebců, i připuštění našimi hřebci Oh Cay MC a Spooks Smokin Cat.

Oh Cay MC AMERICANA ChampionOh Cay MC AMERICANA Champion

Spooks Smokin Cat - rider: Anton KondelaSpooks Smokin Cat - rider: Anton Kondela

Neváhejte, aukce končí 19. 1. 2020. Všechny informace naleznete na https://www.facebook.com/europeanrcha/

Náš plemenný hřebec Smooth Cool Cat "Ugly" s Petrou Mikasovou poctivě trénují.

Smooth Cool Cat Smooth Cool Cat

Ještě naše poslední pomazlení a rozloučení před zítřejším odjezdem Uglyho do Itálie k Markusovi, kde bude zůstávat na trénink a vrátí se zpět na předváděčku hřebců. Několik dní potrénují společně s Markusem i Péťa a Ráďa s Makaronem, tak přejeme, ať vám to všem dobře jde a užijete si to. Doufáme, že vše půjde dobře a Ugly se společně s jeho trenérkou Péťou objeví na letošních závodech SWC. Štastnou cestu všem.

11. 1. jsme měli na ranči naši oblíbenou a už i tradiční domácí zabijačku. Letos bohužel poprvé bez sněhu, ale náladu nám to nezkazilo.

Děti i dospělí - snad každý pomáhal, kde bylo potřeba a zároveň jsme se všichni náramně pobavili.

Náš kamarád Péťa se opět překonal, jeho masové výrobky neměly chybu - neskutečná páteční půlnoční tlačenka a guláš, vynikající jitrničky a jelítka, kterým nikdo nedokážeme odolat....a teplých čerstvých škvarků jsme snědli celý hrnec.

Překvapením a vrcholem zabijačky byl mladý divočák. Péťa s Milánkem snad strhli rekord v rozbourání a jeho zpracování, trvalo to jenom pár minut a maso bylo vyrovnané na pracovním stole.

Mezitím jsme s rodiči, Marťasem a Linduškou připravili půlnoční divočákové řízečky, které mizely rovnou pod rukama našich kuchařů. Co už jsme nemohli sníst, ukradli v nestřežené chvíli naši pohotoví psi, hlavně milovanej Sunník, kromě hromady škvarků ještě snědl poměrně dost řízečků, čímž si ho Davča "oblíbil" ještě víc, než doposud a to jsme si mysleli, že to snad už ani nejde...

Nedělní pečená žebra s omáčkou z čerstvě nasbíraných hub v okolí ranče, které bravurně nachystali Linduška s Marťasem, byla ňamózní tečka za nádherným víkendem.

Takže tímto všem zúčastněným strašně moc děkujeme za krásnou atmosféru a moc se těšíme na pokračování druhého kola zabijačky tentokrát spolu se sokolnickým kurzem Milana zase u nás na ranči. Užívejte a brzy na viděnou.


Novinky

Podzimní prodej koní

Podzimní prodej koní

15.11. 2020 / zobrazeno 3287×

V říjnu na našem ranči proběhl velký podzimní prodej koní. Nové majitele mají plemenní... více

ERCHA/NRCHA FUTURITY & AUTUMN SHOW 2020

ERCHA/NRCHA FUTURITY & AUTUMN SHOW 2020

16.10. 2020 / zobrazeno 12335×

Na konci září se stal, vzhledem k letošnímu dění, zázrak a plánované závody v italském... více

Souhrn letních událostí

Souhrn letních událostí

22.9. 2020 / zobrazeno 7896×

Protože žhavé noviky z ranče vkládáme na naši Facebook stránku, trochu pak pozapomínáme... více

European Silver Cup 9. - 11. 10. 2020

European Silver Cup 9. - 11. 10. 2020

14.8. 2020 / zobrazeno 10295×

Vážení jezdci a příznivci westernového sportu, vzhledem kopatřením, která byla minulý... více

Hříbata 2020

Hříbata 2020

14.6. 2020 / zobrazeno 21623×

Všechna hříbátka, které jsme letos očekávali, se v pořádku narodila a dělají nám jen... více

Připouštěcí sezóna 2020

Připouštěcí sezóna 2020

4.4. 2020 / zobrazeno 26704×

Přinášíme informace pro chovatele o možnostech využití připouštění našimi plemennými... více

3.ročník Bohemian Stallion Promotion katalog

3.ročník Bohemian Stallion Promotion katalog

14.2. 2020 / zobrazeno 22914×

Vzhledem k situaci vás nemůžeme pozvat na 3.ročník Bohemian Stallion Promotion, abyste si... více

První novinky 2020

První novinky 2020

17.1. 2020 / zobrazeno 13738×

Hezký nový rok přejeme! Přinášíme vám první novinky z ranče roku 2020. Největší... více
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace